Composición das Mesas Electorais - Eleccións Xerais 2019
Como resultado do Sorteo de Membros de Mesa para as próximas Eleccións Xerais de 28 de abril de 2019, a composición das mesas é a que se transcribe de seguido:
CENTRO SOCIAL DE TOIMIL-A VARA-XUANCES*DISTRITO: 02 SECCION: 001 MESA:B
Titulares
- Presidente/a: ERMITAS OROL MENDEZ
- 1º Vocal: FRANCISCO BALSEIRO FERNANDEZ
- 2º Vocal: MONTSERRAT GONZALEZ PRIETO
Suplentes
- 1º Suplente de Presidente/a: TAMARA QUELLE LOSADA
- 2º Suplente de Presidente/a: MARIA TAMARA SOTO LOPEZ
- 1º Suplente de 1º Vocal: MARIA ROSARIO REGO PERNAS
- 2º Suplente de 1º Vocal: JOSE ANTONIO COCIÑA CASTRO
- 1º Suplente de 2º Vocal: JOSE MANUEL PIÑEIRO RECAREY
- 2º Suplente de 2º Vocal: MARIA CARMEN BRASERO RODRIGUEZ
CENTRO CIVICO DE XOVE*DISTRITO: 01 SECCION: 001 MESA:A
Titulares
- Presidente/a: MARIA DEL PILAR BERMEJO JIMENEZ
- 1º Vocal: ANDRES GARCIA PIÑEIRO
- 2º Vocal: CARLA FERNANDEZ CASABELLA
Suplentes
- 1º Suplente de Presidente/a: YANET ESCOBAR SEOANE
- 2º Suplente de Presidente/a: MARIA CASAS REGO
- 1º Suplente de 1º Vocal: JOSE ANGEL GARCIA GONZALEZ
- 2º Suplente de 1º Vocal: MARIA ISABEL ABADIN ALVAREZ
- 1º Suplente de 2º Vocal: CESAR GARCIA COCIÑA
- 2º Suplente de 2º Vocal: GINES BEN SANCHEZ
CENTRO CIVICO DE XOVE*DISTRITO: 01 SECCION: 001 MESA:B
Titulares
- Presidente/a: MARIA JESUS LOPEZ CANDIA
- 1º Vocal: DANIEL MEITIN PENABAD
- 2º Vocal: RAQUEL RODRIGUEZ RAMOS
Suplentes
- 1º Suplente de Presidente/a: BEATRIZ VARELA MAURIZ
- 2º Suplente de Presidente/a: MARCO ANTONIO MARTINEZ VILLARQUIDE
- 1º Suplente de 1º Vocal: MARTA LOUZAO GATO
- 2º Suplente de 1º Vocal: LORENA PALACIOS REY
- 1º Suplente de 2º Vocal: ROCIO JULIETA LOPEZ CHAVEZ
- 2º Suplente de 2º Vocal: ANA MARTINEZ VAZQUEZ
ANTIGUA ESCUELA DE VILACHÁ*DISTRITO: 02 SECCION: 001 MESA:A
Titulares
- Presidente/a: ALEJANDRA FERNANDEZ ALONSO
- 1º Vocal: YOLANDA DOMINGUEZ COCIÑA
- 2º Vocal: MARIA CASTELO SOBRINO
Suplentes
- 1º Suplente de Presidente/a: RUBEN FERNANDEZ VAZQUEZ
- 2º Suplente de Presidente/a: HENAR DIEGUEZ RAPA
- 1º Suplente de 1º Vocal: AMPARO RODRIGUEZ SALGUEIRO
- 2º Suplente de 1º Vocal: NOEMI ROMERO BEN
- 1º Suplente de 2º Vocal: MARIA JESUS BASANTA LAGE
- 2º Suplente de 2º Vocal: JESUS RODRIGUEZ SALGUEIRO
AGRUPACION ESCOLAR GULPILLEIRAS*DISTRITO: 01 SECCION: 002 MESA:U
Titulares
- Presidente/a: MONICA M VILLAR COUTO
- 1º Vocal: JESUS IGLESIAS HERMIDA
- 2º Vocal: MANUEL DUARTE FERNANDEZ
Suplentes
- 1º Suplente de Presidente/a: SILVIA ALEJANDRA AGUIRRE RODRIGUEZ
- 2º Suplente de Presidente/a: MARIA TERESA GOMEZ GUTIERREZ
- 1º Suplente de 1º Vocal: IVAN LEAL VAZQUEZ
- 2º Suplente de 1º Vocal: JESUS CASABELLA LAGE
- 1º Suplente de 2º Vocal: JESUS CARLOS GONZALEZ LOPEZ
- 2º Suplente de 2º Vocal: RUBEN POZO BELLON